Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik produkcji (m/k)

Miejsce pracy: Środa Śląska, Lubin, Legnica
Obowiązki:
  • nadzór nad operacyjnym przebiegiem wszystkich procesów produkcyjnych w zakładzie,
  • odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych obszaru produkcji,
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów,
  • zapewnienie najwyższych norm jakości w zakresie produkcji,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów pracy,
  • współpraca w tworzeniu i wdrażanie rozwiązań z obszaru Lean Manufacturing,
  • współpraca z działami wsparcia wewnątrz firmy,
  • organizowanie pracy oraz motywowanie podległego zespołu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: inżynieria produkcji),
  • minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcji w firmie o profilu produkcyjnym (branża metalowa, automotive),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • praktyczne doświadczenie w pracy ze standardami ISO 9001,
  • zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • zdolność planowania i organizowania pracy własnej i podległych pracowników,
  • wysoki poziom zdolności przywódczych i predyspozycji interpersonalnych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość wykorzystania doświadczenia i rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy.

Prosimy o dołączenie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.