Kierownik Produkcji ( m/f)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive szukamy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana na południu Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Nadzór i opracowywanie harmonogramów przebiegu produkcji oraz cyklu produkcyjnego,
  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją dziennych i okresowych planów produkcji,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcji w tym kadry produkcyjnej, kierowniczej, inżynierów (150-300 osób),
  • Nadzór nad zarządzaniem parkiem maszynowym
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem surowców produkcyjnych i wytworzonych gotowych wyrobów
  • Nadzór nad prowadzeniem wymaganej dokumentacji produkcyjnej
  • Nadzór nad optymalizacją produkcji i minimalizowaniem ubytków i strat produkcyjnych
  • Nadzór nad wykorzystaniem i utrzymaniem wydajności maszyn
  • Nadzór nad przestrzeganiem przyjętej technologii przewidzianej dla procesów produkcyjnych
  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie
  • Koordynacja współpracy pomiędzy działami
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy
  • Prowadzenie projektów dotyczących optymalizacji i zwiększenia wydajności procesów produkcyjnych
  • Realizacja KPI
  • Tworzenie i nadzór nad budżetem
  • Budowanie zaangażowania podległego zespołu oraz dbanie o właściwą komunikację i merytoryczne wsparcie zespołu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w środowisku produkcyjnym (w branży Automotive)
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • Bardzo dobra znajomość standardów jakościowych IATF 16494 and VDA 6.3
  • Bardzo dobra znajomość Lean manufacturing; VDA,TPM, obsługa ERP, MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność, dyspozycyjność, asertywność, proaktywna postawa
  • Umiejętność metodologicznego podejścia do pracy i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presja czasu i stresu
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i przywódcze
  • Łatwość w komunikacji z innymi
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page