Kierownik Produkcji (M/F)

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu produkcją i umiejętnościami rozwijania zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej wśród konsumentów marce. Firma aktualnie posiada znaczny udział w rynku produktów oraz rokrocznie zwiększa swoją sprzedaż.

Opis stanowiska

  • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu
  • nadzorowanie bezpieczeństwa pracy załogi poprzez podnoszenie standardów pracy
  • monitorowanie jakości produkowanych wyrobów oraz egzekwowanie przestrzegania procedur jakościowych
  • bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie
  • podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego
  • podejmowanie działań optymalizacyjnych zmierzających do obniżenia kosztów wytworzenia produktu poprzez analizę procesów, ich doskonalenie oraz wdrożenie nowych rozwiązań
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • udział we wdrażaniu nowych wyrobów

Profil kandydata

  • wykształcenie techniczne lub mechaniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcji w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • znajomość ogólnej technologii produkcji, współczesnych systemów jakości i procesów wytwarzania
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie, w przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opieką medyczną
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
  • naukę języka angielskiego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page