Kierownik Produkcji (m/f)

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy Kierownika Produkcji raportującego bezpośrednio do Dyrektora Zakładu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie ok. 100 osobowym, organizację pracy działu i codziennych działań w celu realizacji planu produkcyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG zlokalizowana w Opolu.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości i efektywności procesu produkcji,
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego, według przyjętych wskaźników
  • Poszukiwania możliwych rozwiązań i usprawnień w obszarze produkcji
  • Komunikacja z innymi działami (dział techniczny, dział planowania, dział logistyki , jakości )
  • Nadzór nad właściwym raportowaniem danych produkcyjnych
  • Zarządzanie procesem produkcji w taki sposób, by odbywał się zgodnie z obowiązujacymi procedurami (HACCAP, BRC, IFS)
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników; rozwój ich kompetencji i umiejętności, transfer wiedzy, szkolenia, motywowanie, oceny pracownicze, dyscyplinowanie
  • Sporządzanie raportów, analiz, kalkulacji i zestawień dotyczących działu
  • Sporządzanie, realizacja i kontrola budżetu podległego działu
  • Udział w dodatkowych projektach, modernizacjach, inwestycjach
  • Praca w systemie ERP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, umiejętność delegowanie zadań i egzekwowania ich wykonania
  • Umiejętność tworzenia i skutecznego wdrażania systemowych rozwiązań podnoszących skuteczność i jakość pracy
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języków: m.in komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera: MS Office, ERP
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów - opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty multisport, wyjazdy rekreacyjne
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page