Kierownik Produkcji (m/f)

Michael Page

Łódzkie, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z uruchamianiem nowej fabryki, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownik Produkcji. Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu produkcją gniazdową o wysokim stopniu automatyzacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy holding motoryzacyjny, który będzie produkował zaawansowane technologicznie komponenty. Organizacja to globalny gracz mający swe fabryki na prawie wszystkich kontynentach. Klientami firmy są międzynarodowe spółki motoryzacyjne.

Opis stanowiska

  • Terminowe uruchomienie produkcji
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii
  • Opracowanie i realizowanie budżetu zarządzanie kosztami, P&L
  • Zarządzanie produkcją gniazdową o wysokim stopni automatyzacji
  • Planowanie produkcji, zapewnienie realizacji planów produkcyjnych
  • Optymalizacja produkcji oraz doskonalenie procesów pod kątem kosztów, jakości i wydajności
  • Zapewnienie realizacji KPI, dyscypliny pracy i przestrzegania polityki BHP, jakości, efektywności procesów produkcji, wydajności, adekwatnego wykorzystania środków produkcji
  • Zbudowanie i sprawne działanie zespołu produkcyjnego
  • Realizacja zadań dla klienta

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją, zarządzaniu projektami produkcyjnymi w dużej firmie z min. 100 osobowym zespołem produkcyjnym
  • Preferowany profil to osoba z doświadczeniem w technologiach obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, hartowaniu indukcyjnym, spawaniu, montażu
  • Doświadczenie w tworzeniu i w zarządzaniu budżetem produkcyjnym, opracowywaniu i zarządzaniu KPI produkcyjnymi
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub lotniczej jest dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w transferach i nowych uruchomieniach mile widziane
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, 5S, ISO
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość praktyczna zagadnień P&L

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódzkie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page