kierownik produkcji - branża mięsna

Randstad Polska Sp. z o.o.

woj. lubuskie, lubuskie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży mięsnej (wędliny), aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 32150
Praca stała
Lokalizacja: woj. lubuskie

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, jakości wytwarzanego produktu oraz terminowości dostaw w branży mięsnej
  • organizacja produkcji oraz dbałość o najwyższe standardy jakości
  • zapewnienie realizacji celów produkcyjnych
  • kontrolowanie wykonania planów produkcyjnych
  • wdrażanie usprawnień i inicjatyw związanych z procesami produkcyjnymi
  • zarządzanie, wspieranie i koordynowanie pracy podległych pracowników
  • podejmowanie strategicznych decyzji związanych z rozwojem działu i udoskonaleniem procesów

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe (rzeźnik, technologia żywności - związane z branżą mięsną)
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji w branży mięsnej
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • znajomość j.angielskiego
  • wiedza techniczna i branżowa dot. produkcji i wytwarzania produktów (wędliny, kiełbasy)
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników
  • organizacja pracy własnej i działu
  • wiedza i inicjatywa dot. udoskonalania procesów produkcyjnych, wprowadzania najwyższych standardów jakości

Oferta:
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, lidera w branży
  • możliwość objęcia wysoce samodzielnego i decyzyjnego stanowiska w strukturach firmy
  • długofalowa i rozwojowa współpraca
  • dogodne warunki finansowe, umowa o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)