Kierownik Produkcji (branża metalowa)

OTTO Work Force

Nowy Targ, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nowy Targ

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIKA PRODUKCJI W BRANŻY METALOWEJ

miejsce pracy: Nowy Targ

Zakres obowiązków:

• kierowanie procesem produkcji ekskluzywnych wyrobów oświetleniowych (produkcja jednostkowa),

• nadzorowanie produkcji oraz zapewnienie ciągłości jej funkcjonowania,

• zarządzanie zespołem, zatrudnianie, szkolenie, motywowanie, koordynowanie i kontrola realizacji planu produkcyjnego,

• monitorowanie jakości produkowanych wyrobów,

• podnoszenie efektywności procesu produkcyjnego,

• kontrola magazynu,

• współpraca z podwykonawcami i dostawcami,

• zamawianie i kontrola jakościowa części i półproduktów,

Mile widziane:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

• możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia,

• dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej

• przyjazną atmosferę.

Wymagania:

• doświadczenie w zagadnieniach związanych z obróbką metalu,

• umiejętność czytania rysunków technicznych,

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.