Agencja Zatrudnienia KS Service

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • koordynacja pracy podległych pracowników
  • czuwanie nad realizacją planu produkcji
  • współpraca z działami pomocniczymi tapicerni
  • rozliczanie akordowe podległych pracowników
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

WYMAGANIA

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w branży meblarskiej
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz planowania jego pracy
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • wdrożenie do obowiązków dzięki pracy z opiekunem
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.