Kierownik Produkcji - Automatyka Przemysłowa

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie działem produkcyjnym, a następnie raportowanie do Prezesa spółki.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się międzynarodowa spółka z branży automatyki przemysłowej. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie podległym działem i będzie raportował bezpośrednio do Prezesa spółki.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem w tym motywowanie i rozwijanie pracowników, wyznaczanie celów i ocena pracy,
  • Rozliczanie i raportowanie wykonania produkcji,
  • Podnoszenie produktywności, dbanie o jakość wyrobów oraz terminowość wykonanych obowiązków,
  • Rozwijanie kultury Lean Management,
  • Dbanie o bezpieczeństwo podległych pracowników,
  • Zapewnienie płynności na każdym z etapów procesu produkcji,
  • Szkolenie podległych pracowników oraz podnoszenie ich wiedzy,
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem co najmniej 80 osobowym,
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu metodologii Lean,
  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą automatyki przemysłowej,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, bądź niemieckiego.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Benefity finansowe i pozafinansowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page