Kierownik Prac Izolacyjnych

Multiserwis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Multiserwis Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Top management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Zakres obowiązków :

• przygotowanie do realizacji kontraktów powierzonych do wykonania
• zorganizowanie potencjału do zrealizowania kontraktu
• nadzór nad realizacją i koordynację prowadzonych na budowie prac
• terminowe rozliczanie prac na kontrakcie
• budowanie relacji biznesowych z Klientem

Oczekiwania :

• komunikatywna znajomość języka obcego [Angielski lub Niemiecki ]
• znajomość Microsoft Office
• analityczny sposób myślenia
• umiejętności organizacyjne
• umiejętność zarządzania grupą ludzi, umiejętność organizacji robót i koordynowania prac