Kierownik Prac Budowlanych - Gardna Wielka koło Słupska

Jobhouse Sp. z o.o.

Gardna Wielka, pomorskie

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gardna Wielka

Wymagania:

- Znajomość niemieckiego w mowie i w piśmie, mile widziana znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w branży budowlanej / montażowej
- Dobra znajomość Excela
- Otwartość na rozwiązywanie problemów
- Dyspozycyjność i sumienność

Obowiązki:

- Koordynowanie przez telefon oraz email bieżących prac za granicą ( głównie Niemcy) oraz w kraju, organizacja montaży - dostawy materiałów, kwater, transportów.
- Nadzorowanie w zakładzie procesu produkcji, prefabrykacji budynków
- Sporządzanie ofert i wycen na wykonanie różnych prac za granicą i w Polsce
Rozliczanie projektów / budów, prowadzenie rejestrów kosztów
- Składanie zapytań ofertowych na konkretne materiały oraz usługi
- Organizowanie wyjazdów na montaże
- Nadzór nad montażami w terenie

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- Możliwość zakwaterowania