Kierownik Planowania Sieci

Michael Page

Polska, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy dla Klienta osoby na stanowisko Kierownika Planowania Sieci dla firmy z branży telekomunikacyjnej. Koordynacja i zarządzanie budową linii sieci światłowodowej.

Informacje o kliencie

Klient z branży telekomunikacyjnej.

Opis stanowiska

  • Koordynacja/zarządzanie budową linii światłowodowej,
    • uzgodnienia z lokalnymi władzami,
    • dopełnieni formalności w urzędach Niemieckich,
    • organizacja przedsięwzięcia - uzgodnienia, planowanie, rozwój,
    • kontakt z ostatecznym klientem podłączającym się do sieci,
  • Planowanie sieci światłowodowych z użycie narzędzi typu QGIS,
  • Współpraca w międzynarodowym zespole,

Profil kandydata

  • Doświadczenie ze światłowodowych projektów (FTTx),
    • Podstawy pasywnego planowania sieci,
    • Doświadczenie z systemami planowania opartego na GIS i nowoczesną infrastrukturą informatycznej, idealnie "net Design" z TKI i QGIS (Open Source).
    • Doświadczenie w tworzeniu planów strukturalnych, zatwierdzania i realizacji
    • Doświadczenie w wyborze i wymiarowaniu materiałów FttX (pustych rur, dystrybutorów, przewodów itp.), również z uwzględnieniem różnych wytycznych dotyczących transportu i dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację i polskiego/lub angielskiego
  • Gotowość do podróżowania,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o współpracę B2B,
  • Wymiar pracy preferowany - 3 tygodnie na terenie Niemiec i na 1 tydzień powrót do Polski (do domu),
  • Rozwój zawodowy - praca z najnowszą infrastrukturą,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pełne pokrycie kosztów zakwaterowania i transportu,
  • Samochód służbowy,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page