KIEROWNIK PLACÓWEK WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE BIESIEKIERZ

Ośrodek Pomocy Społecznej w Biesiekierzu

Biesiekierz, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2112

Obowiązki:

1) zorganizowanie a następnie kierowanie i nadzór nad właściwym prowadzeniem Placówki Wsparcia Dziennego, zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie, 2) opracowanie i utrzymanie pełnej aktualności regulaminu organizacyjnego nadzorowanej placówki, określającego zadania oraz organizację działania placówki wsparcia dziennego, w tym rodzaj dokumentacji dotyczącej dziecka oraz sposób jej prowadzenia, 3) nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie zadań przez podległych pracowników, 4) współpraca z placówkami oświaty oraz pomocy społecznej, a także z odpowiednimi władzami i instytucjami w zakresie doskonalenia i poszerzania działań kierowanej placówki, 5) prowadzenie zajęć z grupą, 6) sprawowanie opieki nad procesem wychowania dzieci w Placówce, 7) ponoszenie odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci w pomieszczeniach, podczas zabaw ruchowych na zewnątrz budynku oraz podczas innych imprez na zewnątrz 8) prowadzenie dokumentacji dziecka 9) współpraca ze specjalistami, 10) opracowywanie miesięcznego planu pracy wychowawczej, 11) prowadzenie dziennika zajęć, 12) prowadzenie pracy wychowawczej z dzieckiem, 13) organizowanie zajęć tematycznych, warsztatowych, edukacyjnych, 14) czuwanie nad realizowaniem przez dzieci obowiązków szkolnych, 15) współpraca ze szkołą, 16) informowanie rodziców i opiekunów dziecka o jego postępach i trudnościach, 17) udział w zespołach do spraw okresowej oceny sytuacji dziecka, 18) współorganizacja wypoczynku letniego i zimowego,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne 1) wykształcenie wyższe: na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, 2) co najmniej wykształcenie średnie i udokumentowany ro najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną, 3 ) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest ograniczona lub zawieszona, 4) wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, 5) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyśle przestępstwo lub umyśle przestępstwo skarbowe; Wymagania dodatkowe: 1) powinna posiadać wiedzę na temat zasad funkcjonowania placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz posiadać umiejętność komunikowania się w pracy i zespole, 2) znajomość przepisów, 3) predyspozycje: odpowiedzialność, komunikatywność, cierpliwość, kreatywność, dobra organizacja pracy, zdolność do pracy w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, stabilność emocjonalna, 4) mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: 76-039 Biesiekierz, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 11:00 -17:00 pierwsza umowa na czas określony następnie umowa o pracę na czas nieokreślony

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy