Opis stanowiska pracy

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MOKOTÓW" OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO "KIEROWNIK OSIEDLA"

Wymagania

Warunki konieczne:
- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, zarządcze lub prawnicze
- co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym trzyletni na stanowiskach kierowniczych (preferowane w Spółdzielniach Mieszkaniowych)

Dodatkowym atutem kandydatów będzie:
- znajomość języków obcych;
- doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi;
- doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków z funduszy publicznych i unijnych.

Pisemne zgłoszenia kandydatów powinny zawierać:
- list motywacyjny
- życiorys (CV)
- kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych
- aktualne zaświadczenie o niekaralności (wystawiony przez KRK)

oraz oświadczenia o:
- posiadaniu co najmniej pięcioletniego stażu pracy, w tym trzyletniego na stanowiskach kierowniczych;
- oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie karne i karno-skarbowe;

WAŻNE !!!
Niezbędne dokumenty prosimy składać w zalakowanych kopertach (bez danych osobowych na kopercie)
z dopiskiem „NIE OTWIERAĆ – KONKURS NA STANOWISKO KIEROWNIKA OSIEDLA (REK/SM/03/2017)”
ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW PRZYJMOWANE BĘDĄ W SIEDZIBIE ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "MOKOTÓW" (UL. NIEDŹWIEDZIA 14A/ 02-737 WARSZAWA) OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00 - 15:00 DO DNIA 28.02.2017 R. WŁĄCZNIE

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SPÓŁDZIELNIĘ MIESZKANIOWĄ "MOKOTÓW" z siedzibą w Warszawie (ul. Niedźwiedzia 14 a, 02-737 Warszawa) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\"MOKOTÓW\\\" w Warszawie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Kadra zarządzająca