kierownik optymalizacji procesów produkcyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, dużej firmie produkcyjnej z branży opakowaniowej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 36819
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i organizacja pracy w dziale produkcyjnym
  • Weryfikacja i ocena pracy podległego zespołu
  • Promowanie działań zgodnych z zasadami Continuous Improvement, stosowanie metod i narzędzi ciągłego doskonalenia, definiowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych
  • Wdrożenie Lean Manufacturing w zakładzie produkcyjnym
  • Opracowanie planu produkcyjnego i jego realizacja
  • Współrealizacja wdrażania nowych procesów produkcyjnych

Oczekiwania:
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami działu produkcyjnego
  • 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie Lean Manufacturing i Continuous Improvement- prowadzenie projektów optymalizacyjnych i usprawniających w dużych zakładach produkcyjnych
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętne organizowanie i planowanie czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Umiejętność delegowania obowiązków
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi ciągłego doskonalenia (SMED, Kaizen, Six Sigma)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Oferta:
  • praca w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • umowa o pracę
  • praca na jedną zmianę
  • realne możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)