Kierownik Operacyjny (mały zakład produkcyjny) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy inżynierskiej rozwijającej swoje struktury produkcyjne, poszukujemy:

Kierownik Operacyjny (mały zakład produkcyjny)Miejsce pracy: Warszawa

Rola Kandydata będzie skupiała się na nadzorze i koordynacji pracy dwóch małych zakładów produkcyjnych (procesy obróbki), magazynu i procesów logistycznych.

Zadania:

  • Kreowanie rozwijających się struktur w podległych obszarach;
  • Zarządzanie budżetem;
  • Wdrażanie strategii mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych, logistycznych i kosztów;
  • Realizacja działań inwestycyjnych nakierowanych na długofalowy rozwój przedsiębiorstwa.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania produkcją i logistyką w zakładzie nie większym niż 150 osób;
  • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doskonała znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych oraz umiejętność ich optymalizacji. Znajomość narzędzi Lean Management;
  • Doświadczenie w koordynacji procesów oraz negocjacji warunków współpracy z podmiotami zewnętrznymi;
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością;
  • Umiejętność współpracy z innymi działami firmy (przede wszystkim księgowość, konstrukcyjny, R&D, techniczny);
  • Znajomość oprogramowania używanego do zarządzania procesami w firmie (preferowany Comarch Optima).
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację werbalną.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach oraz realny wpływ na rozwój organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole o wysokich kompetencjach;
  • Wysoki poziom decyzyjności;
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);
  • Opieka medyczna oraz karta Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.