Kierownik operacyjny (TSL) (m/k)

Trenkwalder

Szczecin, zachodniopomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • czuwanie nad jakością procesów magazynowo-spedycyjnych,
  • nadzór i organizacja pracy podległego zespołu,
  • współpraca w realizacja założeń budżetowych,
  • negocjowanie warunków oraz nadzór nad współpracą z usługobiorcami,
  • kontrolowanie poprawności danych systemowych działalności operacyjnej,
  • nadzorowanie rozliczeń z podwykonawcami,
  • budżetowanie wartościowe i ilościowe dot. działalności operacyjnej,
  • aktywne wsparcie działań zespołu.

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem magazynowo-spedycyjnym,
  • min. 2 lata doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem łańcucha dostaw,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa MS Office,
  • skuteczność w dążeniu do realizacji celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.