Kierownik operacyjny ds. nadzoru nad Salonami Sprzedaży

Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.

Łódź i cała Polska, łódzkie

Od: Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Łódź i cała Polska

Osoba będzie odpowiedzialna za realizację celów i parametrów sprzedażowych w sieci sprzedaży Hexeline na terenie Polski.

OPIS STANOWISKA

• zarządzanie sprzedażą i działaniami operacyjnymi w podległej sieci salonów

• analiza wyników sprzedażowych, przygotowywanie raportów sprzedaży oraz wdrażanie wniosków do bieżącej działalności

• inicjowanie, opracowywanie mechanizmów oraz wdrażanie promocji sprzedaży, akcji promocyjnych

• szkolenie i motywowanie pracowników podległych salonów

• rozwój zespołu w celu osiągania założonych wskaźników sprzedażowych

• dbałość o wygląd i aranżację salonów, odpowiedzialność za utrzymanie standardów VM

• monitorowanie zamówień i zapewnienie ciągłości zatowarowania w podległych sklepach

• doradztwo biznesowe w zakresie działań operacyjnych dla Zarządu Spółki

• nadzór nad przestrzeganiem standardów sieci, standardów operacyjnych pracy sklepów

Wymagania:

• wykształcenie wyższe

• min. 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży detalicznej

• doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub zarządzaniem sprzedażą w branży odzieżowej

• umiejętność egzekwowania przyjętych standardów organizacji

• prawo jazdy kategorii B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

• umiejętność analizy danych sprzedażowych i wyciągania na ich podstawie wniosków

• dobra znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela

• zdolności wyznaczania i kontrolowania długo i krótkoterminowych celów

• znajomość narzędzi visual merchandisingu będzie dodatkowym atutem

• umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu

• doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji

• zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• wysoka kultura osobistej

• posiadanie własnej działalności gospodarczej, bądź gotowość do jej otwarcia będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę w perspektywicznej firmie
  • otwartość na nowe rozwiązania i pomysły
  • atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system bonusowy
  • możliwość rozwoju własnego i współtworzenia rozwoju firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.