Kierownik Operacyjny ds. Kluczowych Klientów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1081934

Zespół Sales&Marketing General dla swojego Klienta, producenta i dystrybutora produktów piśmienniczych oraz stemplarskich – lidera w swojej kategorii, poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko Kierownik Operacyjny ds. Kluczowych Klientów.

Obowiązki:

Kierownik Operacyjny ds. Kluczowych Klientów zarządzać będzie 4-osobowym zespołem Kierowników ds. Kluczowych Klientów. Zadaniem osoby na powyższym stanowisku będzie stworzenie zespołu z czterech dobrze sobie radzących indywidualności. Poszukujemy lidera i mentora, który scali zespół i zoptymalizuje procesy, stworzy system raportowania i monitorowania sprzedaży. Osoby, która będzie analizować możliwości biznesowe strategicznych Klientów i przygotowywać skuteczne plany rozwoju współpracy. Ze względu na fakt, iż znakomita większość biznesu jest realizowana poprzez współpracę z hurtowniami i dystrybutorami, poszukujemy osoby z doświadczeniem w tradycji i hurcie. Kierownik Operacyjny Regionu ds. Kluczowych Klientów raportować będzie bezpośrednio do Prezesa Zarządu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, minimum 3-letniego doświadczenia w pracy z Kluczowymi Klientami (dystrybutorzy, hurtownie, sieci lokalne). Ponadto wiedzy z zakresu zarządzania sprzedażą oraz przynajmniej 2- letniego doświadczenia w operacyjnym zarządzaniu zespołem, przedsiębiorczego oraz analitycznego myślenia, systematyczności, dynamizmu w działaniu, konsekwencji w realizacji celów oraz otwartości na częste podróże służbowe.

Oferujemy:

Klient oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej, bardzo dobrą atmosferę pracy, niezbędne narzędzia na wykonywanym stanowisku (laptop, telefon, samochód służbowy), szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy