Opis stanowiska pracy

Nasz klient to niemiecka firma należąca do grupy kapitałowej przedsiębiorstw zajmujących się od przeszło 50ciu lat wysoko wyspecjalizowaną obróbką i uszlachetnianiem powierzchni, pokryciami, gratowaniem. W imieniu naszego klienta w związku z planowanym otwarciem oddziału przedsiębiorstwa specjalizującego się w gratowaniu wybuchowym (TEM) i elektrochemicznym (ECM) dla przemysłu samochodowego i maszynowego poszukujemy:

Kierownika oddziału w Polsce

Nowopowstający oddział zlokalizowany będzie na południu Polski. Do zadań osoby zatrudnionej będzie w początkowej fazie organizacja i budowa oddziału, tworzenie strategii rozwoju firmy w Polsce, zarządzanie oddziałem i jego reprezentacja.

Ponadto do zadań należeć będzie:

  • budowanie bazy klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, sprzedaż
  • dbanie o wizerunek i pozycję firmy na lokalnym rynku
  • tworzenie analiz rynku i konkurencji
  • raportowanie do zarządu
  • opracowywanie indywidualnych, technicznych rozwiązań problemów klientów

Oczekujemy:

  • znajomość branży obróbki skrawaniem jak i klientów końcowych głównie z przemysłu samochodowego, maszynowego i medycznego
  • podstawowa znajomość technologii obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej
  • znajomość procesu gratowania wybuchowego (TEM) i elektrochemicznego (ECM) będzie dodatkowym atutem
  • język ojczysty - polski, dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • zrozumienie zagadnień z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem
  • znajomość polskiego prawa handlowego
  • dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy - kategoria B
  • zdolność do kierowania zespołem, gotowość do podróżowania
  • umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

  • pracę w dużej rodzinnej firmie, w bardzo dobrej atmosferze
  • dopasowane do indywidualnych potrzeb szkolenie przed podjęciem pracy
  • wszechstronne, odpowiedzialne zadania
  • możliwość dalszych, indywidaualnie dobranych szkoleń

Prezentacja firmy

Since 2004 we have been supporting the market entry and the busin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Top management