Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - renomowanej firmy posiadającej swoją placówkę bankową w Kędzierzynie-Koźlu - poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref. KO/16

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie oraz kreowanie projektów finansowych,
  • zapewnienie realizacji planów sprzedażowych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem,
  • koordynowanie pracy zespołu doradców klienta,
  • dbanie o właściwe funkcjonowanie placówki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowany profil: ekonomia, finanse lub pokrewne,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu placówką bankową lub finansową,
  • znajomość branży: procedury oraz produkty bankowe,
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń w branży finansowej,
  • ciekawy system motywacyjny oraz pakiet szkoleń,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta