Kierownik Oddziału w Krakowie – Inżynier Kontraktu

Ventra Clima Sp. z o.o.

30-432 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- zarządzanie zespołem pracowników w dziale inwestycji i serwisu
- zarządzanie zespołem podwykonawców
- wycena inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych
- negocjacje warunków umowy z Inwestorem lub Generalnym Wykonawcą
- ciągła kontrola prowadzonych inwestycji pod względem harmonogramu rzeczowo-finansowego
- rozliczenie rentowności inwestycji
- kontrola rynku inwestycyjnego, wyszukiwanie nowych tematów inwestycyjnych
- ciągły kontakt i dbanie o dobre relacje z Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz dostawcami urządzeń i materiałów
- odpowiedzialność za realizację rocznych planów inwestycyjnych
- dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie, mile widziane kierunkowe – instalacje sanitarne
- min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i współpracą z podwykonawcami
- doświadczenie w prowadzeniu dużych inwestycji budowlanych w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji i wod-kan i co.
- znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego będzie dodatkowym atutem
- mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania wynikami i raportowania wyników
- dobre umiejętności menadżerskie (zarządzanie, motywowanie zespołu)
- doświadczenie w wycenie inwestycji pod względem instalacyjnym
- zdolności analityczne i negocjacyjne
- dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, lojalność, komunikatywność
- prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Ventra Clima to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca