kierownik oddziału (spedycja i transport)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: 31903
Praca stała
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za otwarcie nowego oddziału firmy
  • opieka nad kluczowymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • zarządzanie zespołem pracowników (spedytorzy, koordynatorzy)
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji usług transportowych i spedycyjnych

Oczekiwania:
  • min. 4-letnie doświadczenie w branży TSL, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wykształcenie wyższe
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet socjalny, karta sportowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)