Kierownik oddziału / Reprezentant-Pośrednik / Praca Dodatkowa

Centrum Rejestracji Pacjenta Grzegorz Kaczmarek

Legnica / Złotoryja / Jawor / Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży finansowej sprawdzoną i cenioną w 14-stu europejskich krajach. W związku z rozwojem działalności na terenie Legnicy/ Złotoryi/ Jawora/ Świdnicy poszukujemy osób na stanowisko:

1. Kierownik Oddziału:

 Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:

* rekrutację pracowników i rozbudowę grupy,

* szkolenie podległych pracowników,

* kompleksowe doradztwo i bieżącą opiekę nad Klientami,

* pozyskiwanie nowych Klientów,

* sprzedaż produktów finansowych najbardziej znanych firm, funkcjonujących na rynku polskim, znajdujących się w portfelu OVB.

Oferujemy:

* atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

* możliwość elastycznego ustalenia czasu pracy (idealna propozycja dla osób poszukujących pracy dodatkowej),

* przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego,

* możliwość tworzenia własnej grupy sprzedażowej (po okresie próbnym),

* atrakcyjne bonusy za bardzo dobre wyniki (wycieczki, elektroniczne gadżety, itp.),

* pracę w młodym, zgranym i energicznym zespole,

* darmowe szkolenia i niezbędne uprawnienia.

2. Reprezentant-Pośrednik (Doradca finansowy):

 Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za analizę rynku produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, znajdujących się w portfelu firmy (są to produkty znanych banków, instytucji finansowych i towarzystw ubezpieczeniowych) oraz dobór odpowiedniej oferty dla danego klienta.

Oferujemy:

* atrakcyjne warunki finansowe,

* elastyczny czas pracy,

* wsparcie zgranego i energicznego zespołu,

* bezpłatne szkolenia i niezbędne uprawnienia.

Jest to idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących dodatkowego zajęcia jak i osób chcących w krótkim czasie zbudować stabilną pozycję zawodową w obszarze finansów i ubezpieczeń.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na wskazany adres e-mail.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Kierownik Oddziału oczekujemy:

* doświadczenia na stanowisku kierowniczym w tym w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych lub doświadczenia w obszarze doradztwa finansowego/ sprzedaży,

* nastawienia na sukces zawodowy i finansowy,

* łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

*miłej aparycji,

*samodzielności i kreatywności.

Idealny kandydat na stanowisko Doradcy Finansowego powinien:

* posiadać zdolność analitycznego myślenia,

* z łatwością nawiązywać kontakty interpersonalne,

* być ambitny i zorientowany na sukces zawodowy

* posiadać doświadczenie i/lub wykształcenie w obszarze ubezpieczeń lub sprzedaży- nie jest to warunek konieczny.

Prezentacja firmy

Firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży finansowej działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse