Kierownik Oddziału. Praca także dla studentów.

F.U.H. Fix-mar Teresa Niewinska-Lodzińska

65-530 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

OVB Allfinanz - jeden z największych międzynarodowych Holdingów Finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Oddziału w Zielonej Górze.

Wsparcie naszych Klientów i troska o ich finansowe zabezpieczenie przyszłości będzie Twoim głównym celem.

Zapewnimy Ci ciekawe perspektywy: kompleksowe szkolenia, dobre dochody i doskonałe możliwości kariery.

Jesteś zaangażowany i solidny? Kończysz właśnie studia i chcesz rozpocząć pracę? Jesteś zorientowany na sukces?

O tym, czy swoją karierę w OVB rozpoczniesz jako pracę dodatkową, czy stałą zdecydujesz sam.

Zdecyduj się na pracę w zespole z ogromnymi perspektywami, w którym Twoje zaangażowanie i ambicje będą miały znaczący wpływ na jego sukces.

Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną podczas której poświęcimy czas Tobie i porozmawiamy o Twoich możliwościach kariery.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

- wykształcenie średnie (studenci najlepiej ostatniego roku studiów)

- zainteresowanie rynkiem kapitałowym i chęć poszerzania wiedzy

- podstawowe wiadomości z zakresu obsługi komputera

- ambicja i otwartość na nowe wyzwania oraz determinacja i zaangażowanie w realizacji celów

- predyspozycje osobowościowe do zarządzania ludźmi

- wysoka kultura osobista

- prawo jazdy kat. B

- niekaralność

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse