Kierownik Oddziału (Grudziądz)

Agencja Headhunters.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Agencja Pracy Headhunters (nr cert.7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, producenta nowoczesnych środków chemicznych, który świadczy usługi w zakresie mycia przemysłowego, poszukuje kandydatów z województwa kujawsko-pomorskiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

Zakres obowiązków:

  • kierowanie bieżącą działalnością oddziału firmy
  • reprezentowanie przedsiębiorstwa wobec instytucji zewnętrznych
  • składanie sprawozdań związanych z poniesionymi kosztami w oddziale
  • comiesięczne finansowe rozliczenie oddziału z wykonanej usługi
  • dokonywanie jakościowego odbioru w trakcie wykonywanej usługi oraz po jej zakończeniu przez podległych pracowników

Nasz klient oferuje:

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji oraz wyników
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku najlepiej w kierowaniu zakładem spożywczym lub chemicznym
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność kierowania zespołem i delegowania uprawnień
  • prawo jazdy kategorii B

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88