Kierownik Oddziału. Branża elektroniczna. Firma z zagranicznym kapitałem

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Kierownik Oddziału
Branża komponentów elektronicznych

Obowiązki:
- Zarządzanie zespołem pracowników - Dział Sprzedaży
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
- Monitorowanie realizacji działań sprzedażowych pracowników
- Przygotowywanie analiz i zestawień sprzedaży
- Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami firmy
- Monitorowanie rynku
- Aktywne budowanie wizerunku firmy

Wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (firma z zagranicznym kapitałem)
- Mile widziana znajomość branży elektronicznej
- Mile widziane wykształcenie wyższe
- Zaangażowanie i orientacja na osiąganie wyników sprzedażowych
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętności zarządzania zespołem
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe i prowizje od zysku Oddziału
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz organizacji własnej pracy
- Uczestnictwo i zaangażowanie w ciekawych projektach polskich i zagranicznych producentów

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania, prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy z podaniem nr ref. KD/SP/JO

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."