Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich
w Poznaniu, ul. Wilczak 51

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK OBWODU DROGOWEGO W MIĘDZYCHODZIE

Miejsce pracy: Międzychód

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie średnie techniczne drogowe, preferowane wyższe techniczne,
  • minimum 3-letni staż zawodowy w firmie drogowej,
  • dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office),
  • czynne prawo jazdy kat. „B”,

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności drogowej.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.
  • Zdolność szybkiego przyswajania nowych zagadnień.

Podstawowe obowiązki:

  • Dokonywanie objazdów dróg oraz przegląd obiektów inżynieryjnych w celu oceny ich stanu technicznego.
  • Wykonywanie prac awaryjnych na drogach i obiektach inżynieryjnych, usuwających zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu, doraźne naprawy oraz roboty utrzymaniowe.
  • Nadzór i koordynacja nad robotami prowadzonymi przez brygadę interwencyjno-patrolową obwodu drogowego w Międzychodzie.
  • Uczestnictwo w rozgraniczaniu i wznowieniu granic nieruchomości położonych w pasie dróg.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne i atrakcyjne formy nagród pieniężnych w ciągu roku kalendarzowego,
  • dopłaty do wypoczynku urlopowego, tzw. „wczasy pod gruszą”, szeroki wachlarz uprawnień socjalnych dostosowanych do sytuacji i potrzeb pracownika,
  • stałe godziny pracy od 7:00 do 15:00,
  • praca w terenie w godzinach pracy, wyjazdy autem służbowym,
  • stanowisko związane z pracą przy komputerze i obsługą urządzeń biurowych.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające informacje niezbędne dla procesu rekrutacji,
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, wymagane do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r. poz.1000) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.1260).
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – dotyczy kandydata niepełnosprawnego, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art.13a ustawy o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.1260).

Termin i sposób złożenia aplikacji:

Aplikacje należy składać w terminie do: 30 czerwca 2019 r.

osobiście w Punkcie Kancelaryjnym Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

(ul. Wilczak 51, parter)

nadsyłać pocztą pod adres:

ul. Wilczak 51

61- 623 Poznań,

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.