Kierownik Obszaru Produkcyjnego

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w powierzonym Obszarze produkcyjnym, będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Bezpośrednią współpracę z Kierownikiem Produkcji w celu realizacji wyznaczonych celów ze względu na jakość produktu, terminowość realizacji dostaw i optymalizację kosztów;
  • Zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn, narzędzi i surowców;
  • Wdrażanie rozwiązań prowadzących do doskonalenia procesów produkcyjnych;
  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie i budowanie zaangażowania oraz kompetencji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań;
  • Promowanie właściwych postaw pracowniczych takich jak komunikatywność i współpraca oraz odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe ( techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne);
  • Min. 3- letniego praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża FMCG);
  • Praktyczna znajomość norm i procedur z rodziny ISO, GMP, HACCP ;
  • Znajomość procesów zarządzania i planowania procesów produkcji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu oraz umiejętności budowania relacji w zespole;
  • Ambicja w dążeniu do osiągania najlepszych wyników i mobilizacja zespołu w tym kierunku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premia od wyników, ubezpieczenie na życie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca