Kierownik Obszaru Produkcyjnego (m/f)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie bardzo dużym zespołem produkcyjnym obsługującym duże serie produkcji. Jest to istotna pozycja w organizacji, która sprawuje merytoryczny nadzór nad zagranicznymi placówkami Grupy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora przemysłowego, która dąży do zmodernizowania swoich struktur w każdej lokalnej jednostce. W związku z organicznym wzrostem poszukujemy dla naszego Klienta doświadczonego Kierownika do zarządzania produkcją ciągłą.

Opis stanowiska

  • Rozdzielanie zadań produkcyjnych oraz nadzór nad właściwym ich wykonywaniem przez podległych mu pracowników jak również udzielanie wytycznych, co do sposobu wykonania przydzielonych zadań.
  • Dbanie o ciągłość produkcji poprzez najpełniejsze wykorzystanie maszyn i urządzeń jak i materiałów oraz surowców.
  • Analiza wyników produkcji, opracowywanie planów poprawy w odniesieniu do założeń jakościowych i wydajnościowych, koordynacja wdrożenia i analiza efektu wdrożenia.
  • Ścisła współpraca i koordynacja prac z wszystkimi działami pomocniczymi w celu osiągania zakładanych wyników wydajnościowych, minimalizacji przestojów awaryjnych, minimalizacja strat.
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji podległych pracowników, przeprowadzanie okresowych ocen podległych pracowników, opracowanie właściwych zakresów szkoleń w odniesieniu do poziomu umiejętności podległych pracowników.
  • Przedstawienie propozycji zmian, usprawnień itp. Prowadzących do podniesienia efektywności oraz poprawy warunków pracy.
  • Dokonywanie okresowej oceny podległych pracowników.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w produkcji seryjnej na stanowisku kierowniczym.
  • Decyzyjność i umiejętność podejmowania ryzyka, zmysł przedsiębiorczości.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych liczbowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności efektywnej komunikacji.
  • Upodobanie do współpracy z ludźmi.
  • Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim.

Oferujemy

  • Dostęp do międzynarodowego środowiska.
  • Rozwój zawodowy w linii pionowej oraz poziomej.
  • Bogaty pakiet socjalny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page