Kierownik Obszaru Produkcji

Arche Consulting

Tychy , śląskie

Opis stanowiska pracy

• zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych na wszystkich podległych wydziałach,
• nadzór nad podległym zespołem oraz koordynowanie działań wszystkich podległych działów zaangażowanych w produkcję,
• organizacja pracy podległego zespołu i bieżący przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
• monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji,
• bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
• inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów produkcyjnych,
• raportowanie do Plant Managera.

Wymagania

• min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w firmie o profilu produkcyjnym (preferowana branża automotive),
• wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
• doświadczenie w koordynowaniu prac podległego zespołu,
• znajomość tematyki Lean Manufacturing,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji