KIEROWNIK OBSZARU - KRAKÓW

MARMED S.J.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca będzie polegała na kierowaniu gabinetami protetyki słuchu w Krakowie. Do zadań Kierownika będzie należało m.in.:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników,
  • budowanie pozytywnych relacji w strukturach wewnętrznych organizacji,
  • zapewnienie wysokiej, jakości usług w przynależnym obszarze,
  • realizacja planowanego zysku w przynależnym obszarze,
  • realizacja polityki magazynowej firmy,
  • promocja i rozwój sprzedaży produktów firmy,
  • opracowywanie rocznych, kwartalnych i miesięcznych planów działa operacyjnych w przynależnym obszarze.
  • planowanie i analiza efektów przeprowadzonych akcji promocyjnych,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji,
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w instytucjach publicznych i prywatnych,
  • obserwacja, analiza i zbieranie danych dotyczących rynku audioprotetycznego mających na celu rozwój sprzedaży oraz otwieranie nowych gabinetów.

Wymagania

- DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU,
- DYPLOM PROTETYKA SŁUCHU
- PRAWO JAZDY KAT.B
- KOMUNIKATYWNOŚĆ
- WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która zajmuje się audioprotetyką oraz opiekuje się osoba... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia