Opis stanowiska pracy

Firma z branży usług porządkowych i utrzymania terenów zewnętrznych poszukuje obecnie KIEROWNIKA na obiekcie przemysłowym.

Do zadań KIEROWNIKA należy:

  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac wynikających z zapisów umowy
  • zarządzanie podległym zespołem (ok 5 pracowników) i kontrola ich pracy
  • rozdzielanie pracy pracownikom i ustalanie harmonogramów prac okresowych
  • dbałość o powierzony sprzęt i prowadzenie kart motogodzin
  • podział środków i narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy
  • kontakt z centralą i raportowanie z przebiegu wykonywanych prac
  • wsparcie zespołu w codziennych czynnościach
  • kontrola podwykonawców w okresie zimowych

Wymagania

  • Dyspozycyjność (szczególnie w okresie zimowym)
  • Pracowitość
  • Umiejętność w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność rozdzielania prac i egzekwowania wykonywanych poleceń
  • Umiejętność jazdy ciągnikiem rolniczym (mile widziane doświadczenie w odśnieżaniu)
  • Obsługa komputera
  • znajomość podstaw ogrodnictwa (dbanie o trawniki i roślinność na obiekcie)
  • doświadczenie w prowadzeniu prac na terenach zewnętrznych

Umowa o pracę, pełny etat, do dyspozycji samochód, laptop, telefon komórkowy – wynagrodzenie od 3.500 zł. netto

Prezentacja firmy

Simplex Group Sp. z o.o. jest firmą, która funkcjonuje na terenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis