Kierownik Obiektu – Zarządzający Usługą

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników.

Podstawową działalnością ISS w Polsce  jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań

Do głównych obowiązków wybranej osoby będzie należało:

  • Zarządzanie usługą utrzymania czystości w zakładzie przetwórstwa mięsnego
  • Zarządzanie stałym kilkudziesięcioosobowym osobowym zespołem
  • Zarządzanie podległym budżetem oraz P&L
  • Nadzór nad optymalizacją kosztów
  • Profesjonalne zarządzanie relacjami z klientem
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi procedurami ISS i klienta

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu usługą utrzymania czystości
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność sprawnej rekrutacji pracowników
  • Umiejętność współpracy w relacji B2B
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań
  • Dyspozycyjność
  • Orientacja na wyniki
  • Entuzjazm w działaniu

Prosimy o przesłanie cv poprzez portal.

Prezentacja firmy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis