Kierownik obiektu (Facility Manager)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zawiercie

Nasz Klient jest światowym liderem na rynku rozwiązań technologii połączeń, z ponad 60 latami doświadczenia w produkcji i rozwoju produktów.
W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Facility Managera.

Miejsce pracy: Pilica

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomości prawa budowlanego oraz przepisów BHP
  • Wykształcenia technicznego
  • Znajomości obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy

Zakres obowiązków:

  • Kontrola techniczna stanu nieruchomości (zakład produkcyjny)
  • Inspekcje instalacji technicznych (HVAC, wod.-kan., Access control, oświetlenie awaryjne, klapy oddymiające, instalacje sprężonego powietrza)
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
    zarządzanie umowami z dostawcami mediów
  • Planowanie prac konserwacyjnych i remontowych
  • Analiza budżetu oraz jego optymalizacja
  • Tworzenie dokumentacji oraz raportów
  • Czynny udział w audytach
  • Zapewnienie zgodności nadzorowanych instalacji oraz podejmowanych działań z wymaganiami prawa oraz przepisów nadrzędnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie 5000 brutto mies.
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie PZU
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
Oferta dotyczy pracy na umowę kodeksową.

Numer referencyjny: KM/01/19/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.