Kierownik Narzędziowni

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Narzędziowni. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy i rozwój podległego zespołu oraz obszaru z bezpośrednim raportowaniem do Regionalnego Dyrektora Technicznego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, w skład której wchodzi niespełna 20 fabryk na całym świecie. Firma ma swoje przedstawicielstwa w ponad 100 krajach i w sumie zatrudnia około 4000 osób. Zakład produkcyjny zlokalizowany najbliższej okolicy Warszawy.

Opis stanowiska

  • Modyfikowanie i standaryzacja narzędzi takich jak formy wtryskowe
  • Nadzór nad procesami produkcji narzędzi, przyrządów i sprawdzianów
  • Optymalizacja procesów wykonywania napraw, przezbrojeń i serwisów narzędzi
  • Szkolenie pracowników w zakresie technologii produkcji narzędzi
  • Wdrażanie usprawnień i działań korygujących na terenie firmy
  • Dbanie o należyty stan i czystość powierzonych narzędzi
  • Współpraca z działami Produkcji, Engineering, Jakości
  • Zarządzanie zespołem pracowników

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia menadżerskiego w dziale technicznym w branży metalowej lub przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page