Encon Sp. z o.o.
Encon Sp. z o.o. ( http://www.encon.pl ) jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku zaawansowanych systemów sterowania i automatyki przemysłowej. Jesteśmy wyróżniającym się partnerem wielu firm technologicznych tj. Siemens, ABB itp.. Posiadamy wysokie i unikalne kompetencje, dzięki którym realizujemy projekty zarówno w kraju jak i na świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik montowni

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy

  • organizacja pracy w montowni elektrycznej,
  • kierowanie i nadzór nad pracą zespołu elektromonterów,
  • realizacja określonych zadań produkcyjnych wraz z zespołem elektromonterów,
  • planowanie, zamawianie, kontrola i rozliczanie stanów materiałowych,
  • kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • kontrola przestrzegania zasad BHP
  • raportowanie wyników pracy zespołu,
  • reprezentowanie interesów firmy w kontaktach z klientami i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne z zakresu automatyki lub elektryki
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi i podwykonawców,
  • umiejętność czytania dokumentacji branży AKPiA i elektrycznej,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, dokładność,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • ciągły rozwój kompetencji poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach technicznych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe projekty i wyzwania techniczne,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku.