Opis stanowiska pracy

Dział montażu, firmy produkującej opakowania do kosmetyków poszukuje osoby na stanowisko Kierownik montażu, miejsce pracy Reguły od kwietnia br. Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska
 Zarządzanie Działem Montazu
 Ustawianie automatów montażowych
 Ustalanie zakresu prac montażowych i organizacja pracy podległego zespołu
oraz koordynacja, monitorowanie i wsparcie jego działań
 Przygotowanie materiałów, elementów, podzespołów niezbędnych do montażu
podzespołów, dobranie metody odpowiedniego montażu, w tym odpowiednich
narzędzi
 Prowadzenie dokumentacji montażowej
 Monitorowania, analiza jakościowa i ilościowa montowanych elementów oraz
dostępnych zasobów

Wymagania

- mile widziane wykształcenie techniczne
- dobry wzrok
- zdolności manualne
- zaangażowanie
- punktualność
- chęci do pracy
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność

Oferujemy:
stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami spełniającymi wymagania ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Producent opakowań do kosmetyków i wyrobów kosmetycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca