Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

KIerownik Montażu

Od: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

O naszej firmie:

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta kierownika montażu ze znajomością języka niemieckiego.

Nasza oferta

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Kierownik Montażu.
Oferujemy:
- stałą pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pomoc w zoorganizowaniu zakwaterowania.

Opis stanowiska

▪ Nadzór nad projektami w dziedzinie aplikacji technologii magazynowej i systemów regałów:
- Budowa / montaż półek;
- prace naprawcze i konserwacyjne
systemy regałów;
▪ Nacisk kładziony jest na montaż w całym kraju
(Niemcy);
▪ Organizujesz i aktywnie działasz;
▪ Działasz jako kompetentny partner
w stosunku do klientów i koordynujesz
pracowników budowy i
Podwykonawców;
▪ Organizujesz i nadzorujesz na własną odpowiedzialność
naszą budowę;
▪ Scisle współpracujesz z naszym zespołem ds. Przygotowania pracy
w Mühlau.

Wymagania

• ogólny nadzór nad realizacją zadań montażowych i raportowanie wyników;
• przygotowanie i koordynacja pracy zespołu;
• planowanie i rozliczanie postępu prac na poziomie zadaniowym;
• przestrzeganie zasad BHP i organizacji miejsca pracy;
• współpraca z innymi działami;
• dobra znajomość języka niemieckiego.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy