NES Global Talent Sp. z o.o.
NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Fircroft dla jednego z naszych klientów jednej z głównych firm montażowych w branży energetycznej w Polsce prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko

Kierownik Montażu

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA

  • Przygotowywanie projektu montażowego do realizacji,
  • Organizacja pracy podległych pracowników i zespołów oraz podwykonawców na placu montażu w oparciu o dokumentację kontraktową, rozliczanie z wykonanych zadań,
  • Kontrolowanie przepływu dokumentacji i informacji, dokumentowanie i raportowanie wykonywanych działań,
  • Prowadzenie rozmów i uzgodnień ze zleceniodawcami, dostawcami, czuwanie nad realizacją powierzonych zadań,
  • Planowanie, koordynowanie i kontrola marżowości projektu,
  • Odpowiedzialność za opracowanie, realizowanie i kontrolowanie harmonogramu robót i budżetu kontraktu,
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji projektu,
  • Prowadzenie rozliczeń pracowniczych i finansowych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (mechaniczne, energetyczne, budownictwo itp.),
  • Doświadczenie w bezpośredniej realizacji kontraktów energetycznych w zakresie kierowania projektami montażowymi,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, MS PROJECT,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Gotowość do częstych i dłuższych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia,
  • Szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
  • Benefity – uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.