Opis stanowiska pracy

- analiza wymagań oraz przygotowanie techniczne montażu – praca za granicą (Niemcy, kraje Skandynawskie),
- organizacja i nadzór montażu na budowie,
- opracowanie planu, budżetu i harmonogramu realizacji montażu,
- współpraca z przedstawicielami klienta, inwestora oraz przedstawicielami innych branż na budowie (w j. obcym),
- stała współpraca z firmą w zakresie m.in. wysyłek materiałów, rotacji pracowników, kwestii formalnych pracy za granicą.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie oraz piśmie,
- doświadczenie w prowadzeniu montaży, mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze za granicą,
- umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, komunikatywność,
- dyspozycyjność (montaże w Niemczech oraz Skandynawii).

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
87PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od umiejętności, firma pokrywa koszt przelotu
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca