Klient infoPraca.pl

Wiodąca firma z branży spożywczej/maszynowej poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Marketingu

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa, Łomianki

Zadania:

  • Kreowanie i nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy, wyznaczanie nowych kierunków,
  • Opracowywanie strategii z użyciem social i performance marketingu,
  • Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych, reklamowych,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań marketingowych konkurencji,
  • Współpraca z Zarządem firmy w zakresie podejmowanych działań oraz kierownictwem poszczególnych działów,
  • Nadzór nad działaniami PR,
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu strategii, planowaniu oraz realizacji działań marketingowych,
  • Wykształcenie wyższe preferowane marketing, zarządzanie, ekonomia,
  • Praktyczna znajomość technik, działań i narzędzi marketingowych, kampanii promocyjnych, badań i analiz rynkowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej B2B,
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, doskonała organizacja pracy, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.