Opis stanowiska pracy

Firma MARKEN aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju.

Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę.

Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów Bitdefender, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika Marketingu

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy w Dziale Marketingu
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym
  • Koordynacja zadań i projektów marketingowych
  • Poszukiwanie i wdrażanie najskuteczniejszych metod pozyskiwania klientów
  • Analiza działań konkurencji
  • Nadzór i optymalizacja wykonania budżetu marketingowego
  • Rozwijanie współpracy z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z marketingiem i sprzedażą
  • Samodzielność, determinacja w działaniu na rzecz realnego rozwoju firmy
  • Kreatywność i sprawczość w wcielaniu pomysłów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek marketing, ekonomia lub co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Efektywna współpraca z zespołem firmy
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

Wymagania

 Oferujemy:

  • Pełną wyzwań i pasjonującą pracę w zgranym zespole
  • Nowoczesne biuro w centrum Gdyni
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach czy konferencjach
  • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Prezentacja firmy

Działalność naszej firmy rozpoczęła się przed 19 laty. Wtedy to postanow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Doradztwo / Konsulting