Kierownik / Manager zespołu - Wadowice / Andrychów / Kęty

FallWork Sp. z o.o.

Andrychów, małopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Andrychów

Dla naszego Klienta operatora spedycyjnego, który od 17-lat świadczy usługi transportowe poszukujemy obecnie:

Stanowisko: Manager działu FTL

Miejsce pracy: Okolice Wadowic

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA W BRANŻY LOGISTYCZNEJ, WSPARCIE MERYTORYCZNE OTRZYMASZ OD DOŚWIADCZONEGO SPEDYTORA, NASZ KLIENT ZAPEWNIA SZKOLENIA

Oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem (branża bankowa, ubezpieczeniowa, call center, logistyczna)
  • Znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętności nawiązania i podtrzymania kontaktów
  • Orientacji na zrealizowanie założonych celów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie ok. 20 osobowym zespołem
  • Motywowanie oraz rozwijanie pracowników pod kątem umiejętności "miękkich"
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług FTL
  • Współtworzenie i dbanie o rozwój działu
  • Współpraca z innymi działami firmy, w celu dostarczenia odpowiedniej obsługi dla klientów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na konkurencyjnych warunkach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą, otwartą na
  • dzielenie się wiedzą
  • Merytoryczne wsparcie m.in. od działów: Marketingu, Analiz, IT
  • Aktywne podnoszenie kwalifikacji dzięki pakietowi szkoleń
  • Unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną opartą o wzajemny szacunek

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231

UWAGA. Chronimy Twoje dane, działamy zgodnie z RODO. Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.