KIEROWNIK MANAGER RESTAURACJI - POZNAŃ

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie dla naszego Klienta rozpoznawalnej restauracji serwującej dania kuchni Japońskiej poszukujemy samodzielnej, przedsiębiorczej i charyzmatycznej osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

MANAGER RESTAURACJI - POZNAŃ

OBOWIĄZKI:

nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Restauracji

realizacja planów operacyjnych i finansowych Spółki

rozwój sprzedaży - obsługa Gości i Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych

nadzorowanie stosowania procedur i technik efektywnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami, dbanie o wizerunek marki i firmy

podejmowanie działań marketingowych, opracowanie i wdrażanie okresowych działań promocyjnych

monitoring działań konkurencji i otoczenia restauracji, adaptacja pomysłów i nowych propozycji

zarządzanie 15-20 osobowym zespołem - delegowanie i nadzorowanie zadań

rekrutacje, prowadzenie zespołu (mentoring, szkolenia) oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy

utrzymywanie kosztów stałych na określonych poziomach

ścisła współpraca ze Spółką w ramach prowadzonej działalności

nadzorowanie procesów zamówień i dostaw towaru do restauracji (włącznie z poziomem zapasów i terminami przydatności artykułów)

sprawne i dokładne przeprowadzanie inwentaryzacji

sporządzanie raportów związanych z działalnością Restauracji

reprezentowanie restauracji przed służbami kontrolnymi SANEPID, PIP

Mile widziana: znajomość kultury, kuchni Japońskiej ze szczególnym uwzględnieniem standardów przygotowania Sushi. Lub praktyczne doświadczenie w pracy na stanowiskach zastępcy lub kierownika w restauracjach pokrewnych strefa azjatycka - /restauracje japońskie, chińskie, tajskie, wietnamskie/

poszukujemy osób kreatywnych, zaangażowanych, z pozytywnym nastawieniem i konstruktywnym podejściem do zadań. Szukamy pasjonatów gastronomii przywiązujących wagę do standardów i wzorowej obsługi Klienta

z min. 1,5-2-letnim doświadczeniem w gastronomii na stanowisku Manager'a/Kierownika Restauracji

znajomością języka angielskiego - poziom pozwalający na obsługę Gości

dobrą znajomością programów komputerowych: Arkusz Kalkulacyjny Excel, Power Point, Word

gotowością do pracy z uwzględnieniem weekendów

umiejętnością zarządzania młodym zespołem

znajomością procedur HACCP, PPOŻ

Prawem jazdy Kat. B i praktyką w prowadzeniu auta

ZAPEWNIAMY:

sprawną rekrutację w dobrej atmosferze

szybkie objęcie zadań

wprowadzające wsparcie szkoleniowe

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

dodatkową premię uzależnioną od wyników

przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony pracodawca zapewnia także prywatny pakiet medyczny

umowa obejmuje: 3 miesięczny okres próbny

jesteśmy otwarci na wszystkie sposoby zatrudniania - umowa zlecenie, umowa B2B (własna działalność gospodarcza z rozliczeniami), umowa o pracę.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV

za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy Agencja Pracy FallWork nr 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.