Opis stanowiska pracy

Duża firma, lider w branży związanej z obróbką stali, działający na międzynarodowych rynkach, do swojej fabryki w województwie łódzkim, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i nadzór nad organizacją produkcji w oparciu o plany produkcyjne;
  • Odpowiedzialność za efektywność pracy wydziału oraz jakość wytwarzanego produktu;
  • Optymalizacja kosztów produkcji na podległym wydziale;
  • Ulepszanie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań;
  • Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, chemia, metalurgia, materiałoznawstwo, itp.;
  • Znajomość zagadnień dotyczących antykorozji, umiejętność czytania specyfikacji malarskich;
  • Bardzo dobra znajomość technologii malarskich oraz zasad przygotowania powierzchni do malowania;
  • Biegłe czytanie rysunku technicznego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Staż pracy 3 lata w tym minimum 1 rok kierowania zespołem;
  • Komunikatywność, samodzielność, zdolności managerskie.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach grupy, w środowisku pełnym wyzwań.

Proszę o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją konstrukcji metalowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie