Kierownik / majster robót izolacyjnych i rusztowaniowych

Xervon Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Xervon Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • praca przy nadzorze robót izolacyjnych w przemyśle
  • praca przy nadzorze montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych

Miejsce pracy: teren Niemiec – Hamburg, Koln, Stade, Lippendorf,

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane
  • do nadzoru m-żu rusztowań - kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu i/lub książeczka montażysty),
  • do nadzoru robót izolacyjnych – staż pracy w nadzorze ok 4-5 lat
  • dobra branżowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie robót izolacyjnych i/lub montażu i demontażu rusztowań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność pracy na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie całoroczne