ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Włocławek, Rypin, Lipno

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy w środowisku magazynowym / logistycznym
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętność samoorganizacji
  • Zaangażowanie

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie magazynem w firmie produkcyjnej
  • Aktualizowanie systemu SAP
  • Dbanie o płynność systemu dostaw i wysyłek
  • Przestrzeganie standardów firmy

Miejsce pracy: Lipno
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials