Kierownik Magazynu

HRK S.A.

Wałbrzych, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej i prężnie działającej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik MagazynuMiejsce pracy: Wałbrzych

Zadania:

  • kierowanie zespołem pracowników magazynowych,
  • zarządzanie procesami logistycznymi w magazynie,
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek, nadzór nad przyjmowaniem dostaw,
  • udział w tworzeniu procedur magazynowych,
  • dbałość o stan techniczny urządzeń magazynowych.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z prowadzeniem procesów magazynowych,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • praktyczna znajomość procedur i standardów magazynowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność i dokładność,
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • odpowiedzialną pracę w prężnie działającej firmie,
  • dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.