Opis stanowiska pracy

• Efektywne zarządzanie gospodarką magazynową
• Optymalizacja procesów magazynowych i poszukiwanie sposobów redukcji kosztów
• Nadzór nad realizacją dostaw oraz koordynacja wysyłek towarów do klientów
• Kontrolowanie dokumentacji magazynowej
• Planowanie wykorzystania powierzchni magazynowej
• Przygotowywanie i nadzór nad przebiegiem inwentaryzacji
• Zarządzanie zespołem pracowników, rekrutacja nowych pracowników, motywowanie
• Współpraca z działem logistyki, sprzedaży i księgowości w celu realizacji strategii przedsiębiorstwa

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużym magazynie- minimum 5 lat
• Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
• Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji i gospodarki magazynowej, znajomość standardów i procedur,
• Wysoka kultura osobista
• Punktualność i odpowiedzialność
• Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne
• Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka